Karácsony Gergely délelőtt egyeztetett a zuglói parkolást üzemeltető cégekkel. A Fidesz pedig választ vár a legfontosabb kérdésre: felmondta-e a botrányos parkolási szerződéseket?
A Fidesz-KDNP nem asszisztál az időhúzáshoz, ami nap mint nap 1 millió forintba kerül a zuglóiaknak. Karácsony Gergely alkalmatlansága miatt lassan eléri az 1 milliárd forintot a parkolás üzemeltetése miatt keletkezett veszteség - írja a nagyobbik kormánypárt.
„Felszólítjuk a polgármestert, hogy hozza nyilvánosságra a délelőtti tanácskozás jegyzőkönyvét és amennyiben még nem bontotta fel a szerződéseket, úgy haladéktalanul tegye meg” - áll a Fidesz közleményében.






