Az Országgyűlés kedden adott felhatalmazást a kormánynak arra, hogy kijelölje: melyek azok a biztonságos tranzitországok, amelyekből érkező migránsok nem igénylhetnek politikai menedékjogot. A magyarországi befogadó intézmények jelenleg is kétszáz százalékon működnek. Pósán László, a Fidesz debreceni országgyűlési képviselője közben tűrhetetlennek és felháborítónak nevezte a debreceni migrációs tábornál előző nap történteket.




