Kósa Lajos: A fájdalom, az emlékezés közös ügy

Holokauszt-emlékhelyet avattak Debrecenben

Belföld
  • 2015.06.28. - 17:17

Gyászistentisztelettel avatták fel Debrecenben a vészkorszak áldozatainak emlékére létrehozott mementót a helyi Pásti utcai ortodox zsinagóga udvarán.

emlékhely lead
Reklám