Gyászistentisztelettel avatták fel Debrecenben a vészkorszak áldozatainak emlékére létrehozott mementót a helyi Pásti utcai ortodox zsinagóga udvarán.

Holokauszt-emlékhelyet avattak Debrecenben
Gyászistentisztelettel avatták fel Debrecenben a vészkorszak áldozatainak emlékére létrehozott mementót a helyi Pásti utcai ortodox zsinagóga udvarán.

