Agrárkamara: a közfoglalkoztatottak egy része visszaél az idénymunkával

Sok jelzés érkezett a kamarához

Belföld
  • 2015.06.23. - 20:18

Az agrárkamara elnöke szerint több közfoglalkoztatott is visszaél az idénymunkával; a kamarához sok jelzés érkezett arról, hogy a közfoglalkoztatott csak akkor vállalja a gazdáknál az idénymunkát, ha megtarthatja státuszát a közmunkaprogramban, valamint felveheti a közmunkabért is - mondta Győrffy Balázs, a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara elnöke kedden az M1 aktuális csatornán.

Mezőgazdaság
Reklám