Az illegális migráció elleni közös határrendészeti és bűnügyi fellépésről állapodott meg a szerb és a magyar rendőrség vezetője hétfőn Szegeden. Németh Szilárd, a Fidesz országgyűlési képviselője arra figyelmeztetett: meghaladta a hatvanezret a magyar határt illegálisan átlépők száma, akiknek zöme a szerb határszakaszon érkezett.




