Egymilliárdból fejlesztik a szilárdhulladék-gazdálkodást Zala megyében

Majdnem háromszáz településen lesz korszerűsítés

Belföld
  • 2015.06.10. - 19:17

A ZALAISPA Hulladékgazdálkodási Társulás csaknem 1 milliárd forint uniós támogatást nyert el 282 település szilárdhulladék-gazdálkodási rendszerének, eszközparkjának fejlesztésére, informatikai korszerűsítésére a KEOP (Környezet és Energia Operatív Program) pályázatán - közölték szerdán Zalaegerszegen, a projektnyitó rendezvényen.

hulladékgazdálkodás_lead
Reklám