A munkahelyteremtést és az egészségügy fejlesztését nevezte legfontosabb céljának a Fidesz-KDNP vasárnapi választásokon induló képviselőjelöltje szombaton, Tapolcán.

A képviselőjelölt szerint becsületbeli ügy, hogy tovább dolgozzon a fejlesztéseken
A munkahelyteremtést és az egészségügy fejlesztését nevezte legfontosabb céljának a Fidesz-KDNP vasárnapi választásokon induló képviselőjelöltje szombaton, Tapolcán.

