Fenyvesi: További fejlesztésekre van szükség az egészségügyben

A munkahelyteremtést nevezte a tapolcai választás tétjének a Fidesz-KDNP képviselőjelöltje

Belföld
  • 2015.04.07. - 14:56

Az elmúlt időszak egyik legfontosabb eredményének a tapolcai kórházban zajló fejlesztéseket, a választás tétjének pedig a munkahelyteremtést nevezte a hétvégi időközi országgyűlési választáson induló Fidesz-KDNP-s képviselőjelölt kedden Tapolcán.

Fenyvesi Zoltán 20150330
Reklám