A keresztény élet alapvetően öröm, tele van szépséggel, nem csak feladattal és állandó lemondással – fogalmazott a lapunknak adott, húsvéti interjújában Ábrahám Béla, a szalézi rend magyarországi tartományfőnöke. Az ünnepen túl beszélgettünk vele nevelésről, a közösség erejéről, és arról is, miért nem lehet szomorú, aki templomba jár.




