Békés ünneplésre szólít a Fidesz

A nagyobbik kormányzó párt áldott húsvétot kíván

Belföld
  • 2015.04.04. - 09:16

A nagyobbik kormánypárt a politikai akciók felfüggesztésére szólítja a pártokat.

Fidesz – Magyar Polgári Szövetség parlamenti frakciója arra kér minden politikai pártot, hogy a húsvéti időszakra függessze fel politikai akcióit. "Legyünk tekintettel az ünneplőkre és hagyjuk békében ünnepelni az embereket. Mindenkinek áldott, békés, húsvéti ünnepeket kívánunk!" - olvasható a párt közleményében.

Reklám