A nagyobbik kormánypárt a politikai akciók felfüggesztésére szólítja a pártokat.
A Fidesz – Magyar Polgári Szövetség parlamenti frakciója arra kér minden politikai pártot, hogy a húsvéti időszakra függessze fel politikai akcióit. "Legyünk tekintettel az ünneplőkre és hagyjuk békében ünnepelni az embereket. Mindenkinek áldott, békés, húsvéti ünnepeket kívánunk!" - olvasható a párt közleményében.



