Orbán Viktor rendelte el, hogy a KKM vegye ki a pénzét

"Dominóhatással fenyegető időszakban nem szabad közpénzt tartani brókercégeknél" + VIDEÓ

Belföld
  • 2015.03.25. - 12:58

Orbán Viktor miniszterelnök rendelte el, hogy minisztériumok vegyék ki a brókercégeknél tartott pénzüket.

orbán sopron lead

 

Orbán Viktor rendelte el, hogy a KKM vegye ki a pénzét"Dominóhatással fenyegető időszakban nem szabad közpénzt tartani...

Posted by Magyar Hírlap on 2015. március 25.
Reklám