Orosz lapértesülések szerint tizenöt magyar állampolgárt, köztük egy volt miniszterelnököt kitiltottak Oroszországból – írta az index.hu. A portálnak Gyurcsány Ferenc azt mondta, hogy semmiféle hivatalos vagy informális tájékoztatást nem kapott. A volt miniszterelnök hétfőn orosz vízumot fog kérni, hogy ezen keresztül megtudja, hogy valóban kitiltották-e.

forrás: hvg, index.hu



