Tarlós: Még több fejlesztés lesz a fővárosban

Közlekedésfejlesztésre lehet fordítani az uniós források jelentős részét

Belföld
  • 2015.03.19. - 16:22

A következő hat év során lényegesen több fejlesztés lesz Budapesten, mint 2010 előtt másfél évtizeden keresztül, miután az előző napi kormányülésen 350 milliárd forintos keretet szavaztak meg ezekre - erről a valasz.hu-n csütörtökön megjelent interjúban beszélt Tarlós István főpolgármester.

lead tarlós
Reklám