Sorra szólítják fel lemondásra a pártok vezetői Sneider Tamás jobbikos parlamenti alelnököt.
A Magyar Liberális Párt szerint nem meglepő, ha egy korábban emberek bántalmazásáért felfüggesztett, börtönbüntetésre ítélt egykori szkinhed-vezérről kiderül, hogy továbbra is vállalhatatlan nézeteket vall. Az MSZP úgy reagált, a Jobbik ugyanolyan szélsőséges, bűnözőkkel kapcsolatot tartó, embertelen párt, mint amilyen korábban volt. Megvizsgálnák, hogy a felvételen elhangzottak rejtenek-e nemzetbiztonsági kockázatot.
Szabó Gábor, a Jobbik pártigazgatója azt mondta, „frusztrálja a szocialistákat, hogy pártjuk folyamatosan erősödik, miközben az MSZP öt éve egy helyben toporog, és reménye sincs a kispárti szerepből való kitörésre”. Szabó szerint „műbalhékat kreálnak”, mert nem találnak fogást a Jobbikon. A párt viszont „semmi okot nem látnak arra, hogy Sneider kapcsán bármilyen retorzió szóba kerüljön”.



