Kövér: A múltat nem eltörölni akarjuk, hanem tanulni belőle

Pénteken újra kinyitotta kapuit az Országgyűlés Múzeuma

Belföld
  • 2015.03.06. - 19:30

Ma azért nyitjuk újra az Országgyűlés Múzeumát, mert mi a magyar múltat nem eltörölni akarjuk, hanem tanulni és erőt meríteni belőle - jelentette ki Kövér László, az Országgyűlés elnöke pénteken, a Parlamentben.

kövér2
Reklám