Ma azért nyitjuk újra az Országgyűlés Múzeumát, mert mi a magyar múltat nem eltörölni akarjuk, hanem tanulni és erőt meríteni belőle - jelentette ki Kövér László, az Országgyűlés elnöke pénteken, a Parlamentben.

Pénteken újra kinyitotta kapuit az Országgyűlés Múzeuma
Ma azért nyitjuk újra az Országgyűlés Múzeumát, mert mi a magyar múltat nem eltörölni akarjuk, hanem tanulni és erőt meríteni belőle - jelentette ki Kövér László, az Országgyűlés elnöke pénteken, a Parlamentben.

