Azon kell dolgozni, hogy Törökország felől gáz érkezhessen majd Közép-Európába, így Magyarországra is - mondta Orbán Viktor kormányfő kedden Budapesten, az Ahmet Davutoglu török miniszterelnökkel folytatott megbeszélést követő közös sajtótájékoztatón. A jövő kérdése az, hogyan tud jól együttműködni a nyugati és a keleti világ - hangsúlyozta a kormányfő. A két ország közötti kereskedelmi kapcsolatok két milliárd dollárról öt milliárd dollárra nőhetnek.



