Megtéríti az állam a vörösiszap-katasztrófa okozta nem vagyoni károkat

A költségvetésben elkülönített 400 millió forinttal fedezet 70-80 családon segíthet

Belföld
  • 2015.02.20. - 12:01

A kormány döntése szerint az állam pénzbeli segítséget nyújt a vörösiszap-katasztrófa magánszemély károsultjainak, nem vagyoni káruk megtérülése érdekében - közölte a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium (NFM) az MTI-vel pénteken.

vörösiszap
Reklám