„A Kúria adott egy feladatot, de azt a feladatot nem végezték el” – így kommentálta lapunknak Kónya István, a Kúria elnökhelyettese a Szegedi Ítélőtábla tanácsának döntését, amely a Kúria végzését figyelmen kívül hagyva nem egyesítette a Hunvald György egykori VII. kerületi szocialista polgármester ügyében folyó büntetőeljárásokat.




