A Nemzeti Közszolgálati Egyetemen (NKE) 7350 tisztviselő szerezte meg a kormányablak ügyintézői képesítést, ezzel befejeződött minden idők legnagyobb léptékű közigazgatási továbbképzési programja - közölte az intézmény.

Cél a színvonalas közigazgatási szolgáltatás
A Nemzeti Közszolgálati Egyetemen (NKE) 7350 tisztviselő szerezte meg a kormányablak ügyintézői képesítést, ezzel befejeződött minden idők legnagyobb léptékű közigazgatási továbbképzési programja - közölte az intézmény.


Több civil megsebesült
Gazdasági csalással és pénzmosással gyanúsítják