Több mint hétezer képesített kormányablak ügyintéző végzett

Cél a színvonalas közigazgatási szolgáltatás

Belföld
  • 2015.02.13. - 10:26

A Nemzeti Közszolgálati Egyetemen (NKE) 7350 tisztviselő szerezte meg a kormányablak ügyintézői képesítést, ezzel befejeződött minden idők legnagyobb léptékű közigazgatási továbbképzési programja - közölte az intézmény.

Kormányablak
Reklám