Az MSZP arra szólítja fel a kormányt, hogy ne kössön Vlagyimir Putyinnal a paksi után egy újabb, Magyarország számára káros paktumot. Tóth Bertalan, az MSZP frakcióvezető-helyettese szerdán Budapesten sajtótájékoztatón azt mondta, az ország nincs rászorulva egy újabb hosszú távú gázszerződésre az oroszokkal. Mint mondta, őrültség lenne fix árérét egy újabb ilyen szerződést megkötni.




