II. Rákóczi Ferenc-emléknapot kezdeményeznek kormánypárti képviselők

A fejedelem Magyarország önrendelkezéséért vívott harcának vezéralakja volt

Belföld
  • 2015.02.11. - 14:29

II. Rákóczi Ferenc emléknapjává javasolja nyilvánítani március 27-ét, a fejedelem születésnapját az Országgyűlésnek három kormánypárti képviselő. Semjén Zsolt, Vejkey Imre KDNP-s, valamint Lezsák Sándor fideszes honatya erről szóló határozati javaslata szerdán jelent meg a parlament honlapján.

II. Rákóczi Ferenc 576
Reklám