Az MSZP szerint gombnyomással lehetne csökkenteni a rezsit + TÁBLÁZATOK AZ EDDIGI ÁRCSÖKKENTÉSRŐL

„Az állami közműholdingot a haverok miatt akarja létrehozni a kormány”

Belföld
  • 2015.02.03. - 15:28

A szocialista párt felháborítónak tartja, hogy a kormány több tízmilliárd forintot öl az állami közművállalat létrehozásába, miközben egyetlen gombnyomással csökkenthetné a gáz-, a villany és a távhőszámlákat. Tóth Bertalan, az ellenzéki párt frakcióvezető-helyettese közölte, az állami közműholding nem hoz semmilyen megtakarítást az embereknek, az abba fektetett milliárdok soha nem fognak megtérülni.

1 / 3
Vezetékes gáz 576 ára 2004-2014.
Reklám