Magyarországra hoznák a "kozmikus fület"

Az államfő a gravitációs hullámok felfedezésén dolgozó magyar tudósokkal találkozott

Történelem
  • 2016.04.23. - 11:18

Az évszázad egyik tudományos világszenzációjában, a gravitációs hullámok februári felfedezésében részt vevő, és ezzel világhírűvé vált magyar tudósokkal találkozott ENSZ-béli programja végeztével Áder János köztársasági elnök péntek este New Yorkban. A szakemberek Magyarországon építenék fel az újabb nagy jelentőségű érzékelőt, a "kozmikus fület".

áder columbia
Reklám