2026. június 07.
A miniszterelnök és az oktatási miniszter is köszöntötte a pedagógusokat
ĀMagyar Péter tisztelettel köszönt mindenkit, aki a gyermekekért és a jövő generációjáért dolgozik
ĀMagyar Péter tisztelettel köszönt mindenkit, aki a gyermekekért és a jövő generációjáért dolgozik
ĀLannert Judit elmondta: az iskolának a tanulás folyamatát kell a középpontba állítania
ĀLannert Judit: tervezik, hogy visszaadják a tantestületek véleményezési lehetőségét az igazgatói pályázatoknál
ĀKözgazdász és szociálpolitikus végzettséggel, valamint szociológiából PhD fokozattal rendelkezik