Kétmillió forintra büntette Thomas Dollt az MLSZ

Sport
  • 2017.01.20. - 02:19

A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága kétmillió forintos bírságot szabott ki Thomas Dollra (képünkön), az NB I-ben címvédő Ferencváros vezetőedzőjére.

doll
(Fotó: MH)

Az indoklás szerint a német szakember a bajnoki mérkőzéseket követően a különböző médiumoknak adott nyilatkozataiban olyan kifejezéseket használt, amelyek alkalmasak arra, hogy az MLSZ működésével kapcsolatban a bizalmat megingassák. Berzeviczi Attila, az FTC Labdarúgó Zrt. igazgatósága elnöke azt mondta az MTI-nek: az ítéletet alaptalannak tartják, s mindenképpen azt javasolják Thomas Dollnak, hogy fellebbezzen, mert a vezetőedző kizárólag a játékvezetéssel szembeni kritikákat fogalmazott meg.

Reklám