Egyszerre hat magyar vízilabdással bővült az International Swimming Hall of Fame, a vizes sportok halhatatlanjait tömörítő nemzetközi Hírességek Csarnoka az egyesült államokbeli Santa Clarában: magyar idő szerint vasárnapra virradóra iktatták be a tagok közé a 2000-ben Sydney-ben, 2004-ben Athénban és 2008-ban Pekingben is olimpiai aranyat szerző Benedek Tibort, Biros Pétert, Kásás Tamást, Kiss Gergelyt, Molnár Tamást és Szécsi Zoltánt.

Az ünnepségen ott volt Kemény Dénes, a háromszoros aranyérmes férfiválogatott szövetségi kapitánya, a Magyar Vízilabda Szövetség jelenlegi elnöke is, aki 2011-ben lett „halhatatlan”. Az est háziasszonya a mellúszásban olimpiai bajnok Kovács Ágnes volt.



