Garcia és Nadal ünnepelhett Pekingben

Tenisz

Sport
  • 2017.10.09. - 01:08

A francia Caroline Garcia nyerte meg a pekingi keménypályás tenisztorna női versenyét, mivel döntőben 6:4, 7:6-re legyőzte a hétfőtől világelső román Simona Halepet.

A 23 éves bajnok pályafutása ötödik trófeáját emelte a magasba, a múlt héten a kínai Vuhanban is ő ünnepelhetett. A férfiak döntőjében Rafael Nadal csupán három gémet veszítve, 6:2, 6:1-re nyert az ausztrál Nick Kyrgios ellen. A női párosok fináléjában Babos Tímea és a cseh Andrea Hlaváćková 6:1, 6:4-re kikapott az elsőként rangsorolt svájci Martina Hingis és tajvani Csan Jung-jan kettőstől. Babosék – akik már biztos résztvevői a szingapúri WTA-világbajnokságnak – ötödször vívtak döntőt az idén, és három alkalommal (Rabat, Quebec City, Taskent) nyertek a fináléban. A tajvani-svájci kettős idei nyolcadik végső sikerét ünnepelte.

Reklám