Az MLSZ eltiltotta a Ferencváros vezetőedzőjét

Sport
  • 2016.11.23. - 00:41

Két bajnoki mérkőzésre eltiltotta a Magyar Labdarúgó Szövetség fegyelmi bizottsága Thomas Dollt (a képen), a Ferencváros vezetőedzőjét.

doll
(Fotó: MH)

Az indoklás szerint a szakvezető szombaton elhagyta a technikai zónát, és a játékvezető ítéletei ellen sportszerűtlen módon tiltakozott a Vasas elleni, 2–2-re végződött mérkőzésen. A kispesti rangadón kiállított Mahir Saglik (Vasas) és Cristian Ramírez (FTC) egyaránt három meccsre szóló eltiltást kapott. A klubok közül a Ferencvárost 250 ezer, a Diósgyőrt 150 ezer forintra büntették szurkolóinak megbotránkoztató magatartásáért. A hétvégi fordulóban arccsonttörést szenvedett Fiola Attila, a Videoton válogatott védője, s
egyelőre kérdéses, hogy műtét vár-e rá.

Reklám