A hétfőn menesztett Rafa Benítez helyét az egykori klasszis játékos, a Real Madrid második számú csapatának trénere, Zinédine Zidane foglalta el. Az új edző első hivatalos nyilatkozatában leszögezte: trófeát szeretne nyerni a királyi gárdával.
A negyvenhárom éves Zidane mindenekelőtt megköszönte a lehetőséget és a bizalmat egykori klubjának - írta az nso.hu. Hozzátette: a Real a világ legjobb klubja, ennek megfelelően a játékosokkal együtt azon fognak dolgozni, hogy az év végén trófeát nyerjenek.
Zidane azt is elárulta: edzői mandátumának kezdetén még idegesebb, mint amikor játékosként írt alá a klubhoz.
A francia kedden délelőtt tartja meg első edzését az együttesnél.



