Az UVSE csapata nyerte a női vízilabdázók keddi Szuperkupa-mérkőzését.

A két csapat között a november 20-i Magyar Kupa-döntőben is négy találatnyi különbség volt, akkor az UVSE 9-5-re győzött.
A csapat négy góllal verte a BVSCt
Az UVSE csapata nyerte a női vízilabdázók keddi Szuperkupa-mérkőzését.

A két csapat között a november 20-i Magyar Kupa-döntőben is négy találatnyi különbség volt, akkor az UVSE 9-5-re győzött.
„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
