Vízilabda: Keszthelyiék kiütötték a szerbeket

Sima győzelmet aratott női válogatottunk az Európa-bajnokságon

Sport
  • 2018.07.17. - 17:08

A magyar női vízilabda-válogatott fölényes, 23-6-os győzelmet aratott a szerb csapat felett a barcelonai Európa-bajnokság csoportküzdelmeinek harmadik fordulójában.

szilágyi dorottya
Gólszerzők: Keszthelyi 7, Gurisatti 4, Csabai 3, Gyöngyössy, Leimeter, Szilágyi 2-2, Garda, Parkes, Illés 1-1, illetve Jakovljevic 2, Luka, Prica, Vukovic, Mandic 1-1
Reklám