Visszavonult Miklós Edit és indul a magyar szövetség elnöki posztjáért

"Csodálatos hét esztendő volt magyar színekben versenyezni" - mondta az olimpiai hetedik alpesi síző

Sport
  • 2018.04.12. - 11:14

Miklós Edit csütörtökön bejelentette visszavonulását, illetve jelezte, vasárnap versenybe száll a Magyar Sí Szövetség elnöki pozíciójáért.

Miklós Edit
Vasárnap 15 órától a Danubius Hotel Arénában tartják a szervezet rendkívüli közgyűlését, amelynek egyik napirendi pontja a tisztségviselők visszahívása, majd megválasztása.
Reklám