A Ferencváros hivatalos honlapján, nagyon szűkszavú, rövid közleményben jelentette be, hogy azonnali hatállyal felfüggesztette a stadionból kitiltott szurkolók elleni intézkedéseket, így minden zöld-fehér drukker részt vehet az NB I.-es labdarúgócsapat huszonkilencedik bajnoki címének ünneplésén.
Azt még nem tudni, ez mikor lesz, de azt igen, hogy a Fradi-tábor nem csak a kitiltás miatt maradt távol eddig – mivel csupán tizennégy embert nem engedtek be az új Üllői úti stadionba –, hanem a vénaszkenner miatt is. A Fradinál a kétmondatos közleménynél többet nem akartak mondani. Az Ulloi129.hu tudósítása szerint a hétközi szurkolói ankét után az FTC elnöke, Kubatov Gábor ötven százalék esélyt látott arra, hogy megegyezzenek a drukkerekkel a visszatérésről. A vezető szerint mindkét fél most gesztusokat gyakorol egymás felé. Szóval közeledtek a felek egymáshoz, de ez még nem azt jelenti, hogy a többezres Fradi-tábor állandó vendég lesz a Groupama Arénában, vagy hogy megszüntetik a vénaszkennert.



