A nemzetközi sajtó főként a négyszeres világbajnok Sebastian Vettel sima győzelméről, illetve a pontversenyben éllovas Lewis Hamilton esélytelenségéről írt a vasárnapi Forma-1-es Belga Nagydíj másnapján.
Németország:
Süddeutsche Zeitung:
"Magányosan az Eau Rouge kanyarban. Vettel uralta a belga futamot, és fontos pontokkal zárkózott közelebb Hamiltonhoz, aki ezúttal második lett."
FAZ:
"A Ferrari megmutatta az erejét. Az első kanyarban egy látványos balesetben látható volt, milyen értékes újítás a pilótákat védő +glória+."
Berliner Morgenpost:
"Újra a régi kerékvágásban. Vettel álomrajtot vett a szezon döntő szakaszára, és senkitől sem zavartatva diadalmaskodott Spában. Vajon ezzel megfékezte Hamiltont?"
Olaszország:
Corriere dello Sport:
"Spa vörösben, Vettel a dobogó tetején."
Gazzetta dello Sport:
"A Ferrari halálos iramban. Vettel csúcsmotorral verte Hamiltont, vajon fordulat áll be a világbajnokságban?"
Tuttosport:
"Vettel mint a villám. Csodás győzelem volt egy legendás pályán, ráadásul kétség sem férhetett a német sikeréhez. A Ferrari autója jelenleg jobb a konkurenciánál."




