A Telekom Veszprém 27. alkalommal nyerte meg a férfi kézilabda Magyar Kupát, miután 23-21-re legyőzte a MOL-Pick Szeged csapatát vasárnap, a debreceni Főnix Csarnokban rendezett fináléban.

Férfi kézilabda Magyar Kupa, döntő:
Telekom Veszprém - MOL-Pick Szeged 23-21 (10-11)
Gólszerzők: Lékai 6, Nagy L., Nenadic 4-4, Sulic, Gajic, Tönnesen, Manaszkov 2-2, Marguc 1, illetve Bodó, Sigurmannsson 4-4, Bánhidi 3, Srsen, Källman, Skube 2-2, Thiagus Petrus, Balogh Zs., Gaber, Zsitnyikov 1-1
A 3. helyért:
Balatonfüredi KSE-Csurgói KK 31-25 (16-10)



