Az idei Copa América eddigi legjobb meccsét játszották tegnap az arizonai Glendale-ben, ahol Mexikó válogatottja 3–1-re legyőzte a címvédő Uruguayt.

Úgy tűnik, az Egyesült Államokban nem adnak az apróságokra, a meccs jókora bakival kezdődött, az uruguayi helyett ugyanis a chilei himnuszt játszották. Ez annyira megzavarta a dél-amerikaiakat, hogy Pereira a negyedik percben a saját kapujába fejelt, és bár a második félidőben Diego Godín egyenlített, a vége előtt Rafa Márquez bombázott a kapuba. A 3–1-es végeredményt a 92. percben Hector Herrera (képünkön fehér mezben) állította be. A C csoport másik mérkőzésén Venezuela 1–0-ra győzött Jamaica ellen.



