Verekedés tört ki a Ferencváros kupameccsén

Egy vipera is előkerült

Sport
  • 2016.10.26. - 18:52

Szurkolói rendbontással ért véget a Koroncó-FTC labdarúgó Magyar Kupa-mérkőzés, amelyet a 32 közé jutásért játszottak szerdán. 

ferencváros
Labdarúgó Magyar Kupa - Koroncó-Ferencváros/MTI Fotó: Illyés Tibor

A találkozó 9-0-s ferencvárosi győzelemmel ért véget, csaknem kétezer néző előtt. 

A lefújás után verekedés tört ki a hazai, koroncói szektorban helyet foglaló pár száz fradista ultra és a rendezők között, még egy vipera is előkerült a szemtanúk beszámolója szerint. A botrány azt követően robbant ki, hogy több drukker átmászott a korláton és be akart rohanni a pályára.

A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóosztálya az MTI-t arról tájékoztatta, hogy a rendőri biztosítás mellett zajló mérkőzésen rendőri intézkedés nem volt.

Reklám