A Bayern München szurkolói vécépapír-gurigák pályára dobálásával tiltakoztak a magas jegyárak ellen csapatuk keddi, Arsenal elleni, idegenbeli labdarúgó Bajnokok Ligája-mérkőzésén.

A német fanatikusok így tüntettek a meglehetősen borsos jegyárak ellen - Az UEFA valószínűleg megbünteti a bajor klubot az akció miatt
A Bayern München szurkolói vécépapír-gurigák pályára dobálásával tiltakoztak a magas jegyárak ellen csapatuk keddi, Arsenal elleni, idegenbeli labdarúgó Bajnokok Ligája-mérkőzésén.

