A szlovén Ilka Stuhec nyerte a női, a hazai közönség előtt szereplő svájci Beat Feuz pedig a férfilesiklást a svájci St. Moritzban zajló vb-n.
A férfiak versenyében az éppen szombaton harmincadik születésnapját ünneplő Feuz diadalmaskodott a kanadai Erik Guay, valamint az osztrák Max Franz előtt.
A vasárnapi verseny magyar szempontból történelmi volt, ugyanis világbajnokságon először állt rajthoz magyar versenyző férfilesiklásban: az ötvenhat induló közül Kékesi Márton az ötvenkettedik lett, míg Nagy Bence nem ért célba.



