Vb-2018 - Pénzbírság a svédeknek és a horvátoknak

Megsértették a média és marketing szabályokat

Sport
  • 2018.07.06. - 16:00

A média és marketing szabályok megsértése miatt a Svéd és a Horvát Labdarúgó Szövetség is 70 ezer svájci frankos büntetést kapott a nemzetközi szövetségtől az oroszországi világbajnokságon.

A svéd játékosok a svájciak elleni nyolcaddöntőben nem megfelelő ruházatot viseltek, amelynek ráadásul látszódott az emblémája is. A horvátok a dánokkal szembeni meccsen, ugyancsak a legjobb tizenhat között nem engedélyezett terméket, egy energiaitalt fogyasztottak, és ez látszódott a televíziós felvételeken is egy rövid időre.

Reklám