Talant Dujsebajev szövetségi kapitány magára vállalta a németek ellen tízgólos vereséget. Elmondta, hogy kitöltené 2017-ig érvényes szerződését és hogy szép jövőt lát 2020-ra.
"Sajnos nem harcoltunk hatvan percig, de a felelősség az enyém a játékért és a felkészülésért. Kilenc újonc van a csapatunkban, sajnos ezen a szinten nincs tapasztalatuk, de ez az én hibám. Sajnálom az értünk szurkolókat, de az biztos, hogy nem tesszük fel a kezünket, hanem harcolunk tovább" - mondta a szövetség honlapjának.
Az edző - akinek a szerződése a 2017-es világbajnokság végéig szól - a mérkőzést közvetítő M4 Sportnak elmondta, hogy nem mond le a posztjáról a rossz szereplés miatt, de amennyiben az MKSZ vezetői változtatni kívánnak, elfogadja a döntésüket. A magyarok a németek után kedden a spanyol, szerdán a svéd válogatottal találkoznak még Wroclaw



