Taroltak az úszók a Magyar Sportújságírók Szövetsége (MSÚSZ) szavazásán: 2015 legjobb sportolója Hosszú Katinka és Cseh László lett. A labdarúgók is visszatértek a gálára, mindjárt két első helyezéssel: az edzők között Dárdai Pál, a csapatoknál a futballválogatott kapta a legtöbb szavazatot.




