Újabb gólt kér számon a bírókon a Barcelona

Labdarúgás

Sport
  • 2017.12.19. - 01:00

Az FC Barcelona simán, 4–0-ra verte a spanyol bajnokság 16. fordulójának záró, vasárnapi mérkőzésén a Deportivo La Corunát. Luis Suárez és a brazil Paulinho is két-két gólt szerzett.

Az uruguayi csatár azonban akár mesterhármasig is juthatott volna, ám Mateo Lahoz játékvezető nem adta meg az újabb gólját. A videofelvételek pedig egyértelműen igazolták, hogy a labda túljutott a „rabonázás” (az egyik láb mögül a másikkal rúgta el a labdát) után a gólvonalon. A Barcelonától a mostani idényben harmadszor vettek így el gólt. A győzelemmel a katalánok hat ponttal vezetnek a második helyezett Atlético Madrid előtt, szombaton majd a nagy rivális Real Madrid ellen vívják az el Clásicót. Az olasz bajnokság vasárnap esti mérkőzésén: Atlanta–Lazio 3–3.
Reklám