Tűzriadó miatt ki kellett üríteni azt a budapesti szállodát, ahol többek között a magyar férfi vízilabda-válogatott is lakik.
A Magyar Vízilabda Szövetség közösségi oldalának délutáni beszámolója szerint a játékosok az utcán várták, hogy visszaengedjék őket a hotelbe. Miután kiderült, hogy semmi komoly probléma nincs, a csapat folytathatta a felkészülést az esti derbire Olaszország legjobbjai ellen.
Märcz Tamás szövetségi kapitány együttese 20.10-től az olimpiai bronzérmes olaszokkal vívja a csoport rangadóját a Margitszigeten.



