Továbbra is a Videoton a labdarúgó OTP Bank Liga éllovasa, de a 17. fordulót követően már nem jobb gólkülönbségével, hanem három ponttal előzi meg a Ferencvárost.
A székesfehérváriak Felcsúton 2-0-ra legyőzték a vendég Paksot, míg a fővárosiak 2-1-re kikaptak a Haladás vendégeként az új szombathelyi stadionban, amelyben ez volt az első tétmérkőzés.
OTP Bank Liga, 17. forduló:
Videoton FC-Paksi FC 2-0
Vasas FC-Debreceni VSC 1-5
Budapest Honvéd-Mezőkövesd Zsóry FC 1-2
Diósgyőri VTK-Újpest FC 1-2
Balmaz Kamilla Gyógyfürdő-Puskás Akadémia FC 2-2
Swietelsky Haladás-Ferencváros 2-1
A tabella:
1. Videoton FC
2. Ferencvárosi TC
3. Debreceni VSC
4. Budapest Honvéd
5. Újpest FC
6. Diósgyőri VTK
7. Vasas FC
8. Paksi FC
9. Puskás Akadémia
10. Balmaz Kamilla Gyógyfürdő
11. Swietelsky Haladás
12. Mezőkövesd Zsóry FC



