Együttműködési megállapodást köt a Fővárosi Közgyűlés a kormánnyal és az olimpiai bizottsággal a 2024-es nyári olimpia budapesti megrendezése érdekében. A képviselők többsége nem támogatta, hogy az olimpia budapesti megrendezése ügyében népszavazást írjon ki a közgyűlés.




