Két arany- és egy bronzéremmel tért haza a csehországi Zbraslavicéből, a 18. vitorlázó műrepülő-világbajnokságról a magyar válogatott.

Józsa Dávid harmadik lett
Két arany- és egy bronzéremmel tért haza a csehországi Zbraslavicéből, a 18. vitorlázó műrepülő-világbajnokságról a magyar válogatott.

