Tóth Ferenc két aranyat nyert a vitorlázó műrepülő-világbajnokságon

Józsa Dávid harmadik lett

Sport
  • 2015.08.16. - 20:31

Két arany- és egy bronzéremmel tért haza a csehországi Zbraslavicéből, a 18. vitorlázó műrepülő-világbajnokságról a magyar válogatott.

műrepülő576
Reklám