A Kanadai Olimpiai Bizottság elnöke, Marcel Aubut bejelentette, hogy Toronto pályázik a 2024-es nyári olimpia rendezésére.

A Pánamerikai Játékok az ugródeszka
A Kanadai Olimpiai Bizottság elnöke, Marcel Aubut bejelentette, hogy Toronto pályázik a 2024-es nyári olimpia rendezésére.

Az amerikai kormány minden eszközt rendelkezésre bocsát
Szavazati jogokat védő csoportok perelték be a kormányt
