Több mint nyolc év után legyőzte a Diósgyőr a Debrecent

A miskolciak 3-2-re megverték a hajdúságiakat

Sport
  • 2017.12.09. - 18:18

A Diósgyőr Mezőkövesden izgalmas mérkőzésen 3-2-re legyőzte a vendég Debrecent szombaton a labdarúgó OTP Bank Liga 19. fordulójában.

A miskolciak több mint nyolc év után nyertek bajnoki találkozón a hajdúságiak ellen, ezt megelőzően legutóbb 2009. július 25-én örülhetett a DVTK.

Reklám