Bernd Storck szövetségi kapitány tizenkét légióst hívott meg a magyar labdarúgó-válogatottba, amely Svájc és a Feröer-szigetek ellen zárja a világbajnoki selejtezősorozatot.

A válogatott keret itthon játszó tagjait az NB I hétvégi fordulója után nevezi meg a kapitány
Bernd Storck szövetségi kapitány tizenkét légióst hívott meg a magyar labdarúgó-válogatottba, amely Svájc és a Feröer-szigetek ellen zárja a világbajnoki selejtezősorozatot.

